SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

Aplikując na niniejsze stanowisko wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych na stronie Rekrutacja - obowiązek informacyjny

UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Nidzicy

Jakie będą Twoje zadania:

  • bieżące kontrolowanie, wspieranie, odpowiedzialność, przeprowadzanie cyklicznych kontroli jakościowych, prowadzene dokumentacji w zakresie zapewnienia odpowiedniego stanu jakości zgodnego z przyjętymi standardami w procesach produkcyjnych oraz stanu sanitarno-higienicznego zakładu,
  • obsługa laboratorium przyzakładowego, tj: wykonywaie prób mikrobiologicznych surowców i produktów, prób fizycznych oraz chemiczych; analizowanie, raportowanie, podejmowanie działań korygujących, wysyłanie prób do badań zewnętrznych,
  • prowadzenie badań oraz ksiąg termostatowych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • samodzielności, spostrzegawczości zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy, rozwoju wizerunku marki,
  • dyspozycyjności i wysokiej frekwencji,
  • posiadania wykształcenia- średnie techniczne z zakresu technologii mięsa,
  • mile widziany/a student/ka zaoczny/a na kierunku technologii żywności,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży mięsnej, w kategorii produkcji produktów pasteryzowanych i sterylizowanych,
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania BRC,IFS, ISO, HACCP,
  • posiadania kultury bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • posiadania wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikowania się w pracy zespołowej,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office,

Co oferujemy:

  • dofinansowanie do corocznego wypoczynku,
  • zatrudnienie w przyjaznym, rodzinnym polskim przedsiębiorstwie ze 100-letnią tradycją, w nowo uruchomionym i kompleksowo zmodernizowanym zakładzie przy udziale nowoczesnych technologii,
  • stabilność i możliwość wieloletniego zatrudnienia w perspektywicznie zarządzanym przedsiębiorstwie o odpowiednio zorganizowanej strukturze pracy,
  • poczucie własnej wartości w organizacji,
  • udział w corocznych szkoleniach umożliwiających rozwój społeczny i zawodowy,

CHCESZ APLIKOWAĆ NA TO STANOWISKO?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Przy wysyłaniu CV na dane stanowisko prosimy o zamieszczanie poniższej klazuli:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Napisz do nas - praca

Nieprawidłowe dane